Terapie intímne masáže relax pre ženy
Garantujeme Serióznosť, Diskrétnosť, Kultivovaný prístup, Ústretovosť...

Masáže

⇓ RELAXAČNÁ MASÁŽ ⇓

Pred samotnými masážami absolvujeme ešte spoločný rozhovor. Vypočujeme si Vaše predstavy, pre nadviazanie úvodného plynulého kontaktu absolvujeme upokojujúce dotyky. Tiež si povieme čo Vás čaká a stanovíme si neprekročiteľné hranice. Budeme sa snažiť získať od Vás informácie čo by ste chcela, aké sú Vaše predstavy a naopak, čo by Vám nevyhovovalo.

Pri masáži ste nahá a bude na Vašom výbere, či bude masírujúci nahý tiež, alebo nie.

Na úvod samotnej masáže si ľahnete na bruško, vy budete relaxovať, masírujúci Vám bude s pomocou jemného olejčeka masírovať chrbát. Postupne prechádza na krčnú chrbticu a krčné svaly čo je vhodné predovšetkým pre ženy so sedavým zamestnaním, keďže masáž uvoľňuje stuhnuté svalstvo predovšetkým krčnej chrbtice. Nasleduje masáž sedacích svalov, ktorá prispieva aj k formovaniu zadočku a degradácii podkožného tuku. Nasleduje masáž stehien, kde dochádza k prekrveniu a zrýchleniu odvodu škodlivých látok z organizmu.

Masáž lýtok a chodidiel ocenia hlavne ženy, ktoré väčšinu zamestnania trávia na nohách.

Tu relaxačná masáž končí a plynule prechádza do erotickej masáže.

⇓ EROTICKÁ MASÁŽ ⇓

"Nechajte sa nami rozmaznávať, naučíme Vás milovať svoje telo a užívať jeho danosti"

Po ukončení relaxačnej masáže sa otočíte na chrbát, masírujúci Vám postupne začne masírovať prednú časť tela nežnými dráždivými dotykmi prechádzajúcimi do striedavého masírovania, podľa toho v kontakte s ktorou časťou Vašeho tela zrovna prsty a ruky maséra sú a čo Vás vzrušuje. Prichádza tu samozrejme ku kontaktu s prsiami a bradavkami a tiež ku kontaktu s itímnymi partiami v oblasti rozkroku. K masírovaniu týchto partií pristupujeme zvlášť citlivo a sledujeme reakcie Vašeho tela, prípadne Vaše pokyny a masáž tomu prispôsobujeme. Masáž, spôsob masírovania intímnych partií a čo všetko a do akej miery bude masírované budeme viesť prirodzenou cestou v spolupráci s Vami.

Masáž môžete kedykoľvek ukončiť, stačí ak poviete dosť a masírujúci skončí. Následne sa môžeme obliecť a rozlúčiť alebo môžeme pokračovať inou formou komunikácie.

Po celkovom ukončení už záleží predovšetkým na Vás či sa v budúcnosti s Vami ešte stretneme alebo nie, prípadne či nás doporučíte svojim známym.                        Alebo?

V prípade Vašeho záujmu môžeme skúsiť niektoré prvky tantry. 

⇓ MASÁŽ S PRVKAMI TANTRY ⇓

Pokiaľ nechcete byť len pasívna, je možné skúsiť aj prvky Tantry. Tá je určená pre prípravu psychického aj fyzického spojenia ženy a muža. Tantrické masáže sú vždy vzájomné, aby sa mohli pred spojením naladiť obaja partneri. Medzi tantrické prvky patrí aj obyčajné objímanie, pri ktorom cítite teplotu partnerovho tela. Mimochodom objímanie je veľmi dôležité a veľmi často sa v súčasnom uponáhľanom živote podceňuje.

Začína sa hladkaním na chodidlách a medzi prstami. Veľa ľudí má erotogénne zóny na perách, na krku, za ušami, na prsiach, brušku, na vnútorných stranách stehien, na zadku a inde. Veľmi príjemné je tiež zahrievanie dlane trením, hladkanie medzi prstami, na predlaktiach. Ide len o to nehanbiť sa a partnerovi povedať, kde a aké dotyky sú Vám najpríjemnejšie.

Väčšine žien, ale i mnohým mužom, je príjemná jemná stimulácia bradaviek. Vykonáva sa ľahko prstom namočeným v olejčeku.

Medzi dôležité miesta pre stimuláciu pred spojením sú samozrejme aj pohlavné orgány ženy... ale samozrejme aj muža.

Až budete chcieť, povedzte dosť a vzájomná masáž bude ukončená. Ak budete chcieť, v budúcnosti sa s nami môžete stretnúť alebo nemusíte. Môžete nás tiež doporučiť svojim známym...

A možno budete mať záujem v pokračovaní. V tom prípade sa nehanbite, dajte to najavo, možnosti sú rôzne, záleží to hlavne na Vás... a ak sa neodvážite hneď, ale rozmyslíte si to neskôr, bez obáv nás kontaktujte. Je možné dohodnúť sa na ďaľšom pokračovaní.

 

 

  

 

  

 

  • SMS: 00421 907 205 462