Terapie intímne masáže relax pre ženy
Garantujeme Serióznosť, Diskrétnosť, Kultivovaný prístup, Ústretovosť...

Terapie

Dámy, tak ako chodíte k lekárom špecialistom, na manikúru, pedikúru, ku kaderníkom, masérom, rôznym trénerom... minimálne tak, ale dovolím si tvrdiť, že ešte dôkladnejšie, je potrebné starať sa o psychickú a sexuálnu sviežosť svojho organizmu, svojej osobnosti. Tieto dva aspekty veľmi vplývajú aj na všetko ostatné, na vašu celkovú pohodu a následne radosť zo života.

Ponúkame Vám terapie k tomu smerované – nastavené na priblíženie sa k Vašim očakávaniam, prípadne k diskrétnemu riešeniu Vašich intímnych problémov.

Volíme psychicky nenáročné, nenútené, bezstresové odľahčené formy, čo najviac príjemné pre Vás. Sretnutia s nami sú diskrétne, vo dvojici prípadne v trojici, bez svedkov, bez vysedávania v čakárni na očiach mnohým neznámym a možno aj známym ľuďom.

V prvom rade sa snažíme odbúravať stud, traumy, zábrany, následky stresov, dodáme, prípadne upevníme Vašu sebadôveru, naučíme Vás vážiť si samu seba. Toto všetko je veľmi dôležité pre úspešné riešenie zložitých situácií a problémov sexuologických, vzťahových, telesných.

Pri práci rešpektujeme Vaše vedomie a vnútro, veľmi citlivo s nimi spolupracujeme, avšak dôraz kladieme na terapie dotykom  (upozorňujeme, že sa nejedná o sexuálny styk). Terapie sú založené predovšetkým na vypočutí, rozhovoroch a následne kontaktných dotykových technikách.

V počiatočných fázach terapií u nás platí, že najskôr Vás vypočujeme, následne vedieme rozhovory a kladieme otázky k predmetnej problematike, spoločne vnikáme do pozitívnych, ale predovšetkým negatívnych záležitostí, ktoré na Vás vplývajú a s ktorými v rámci ďaľších postupov budeme pracovať. Na základe získaných poznatkov zvolíme aj spôsoby a postupy dotykových terapií.


V ďaľších fázach sú možnosti pokračovania nasledovné:

Senzuáne terapie – kontaktná, avšak bez kontaktov s intímnymi partiami Vášho tela

Tantrická- intímna terapeutická masáž - Nežná a precítená práca s Vašim telom aj v oblasti intímnych partií

Sexuologická práca s telom – kladie sa tu dôraz hlavne na Vaše priania a potreby

Terapia mysle – jedná sa o terapie bez telesných kontaktov

  • SMS: 00421 907 205 462